Forum Multi-Tematyczne Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca dla mężczyzn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Multi-Tematyczne Strona Główna -> Żywność i napoje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prutrales

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 12:12 pm    Temat postu: Dieta odchudzająca dla mężczyzn Odpowiedz z cytatem

Ostatnio postanowiłem zmienić sposób odżywiania na nieco bardziej zdrowy. Poszukałem trochę przez internet, skonsultowałem się nawet z dietetykiem i wiem mniej więcej jak taki jadłospis w moim przypadku powinien wyglądać. Problem polega na tym, że ja naprawdę nie mam czasu (może poza niektórymi weekendami), żeby przygotowywać sobie takie posiłki samodzielnie. Zastanawiam się jak rozwiązać tę sytuację. Przygotowanie takich posiłków na zapas też nie wchodzi w grę, gdyż często opierają się one na świeżych produktach. Ma ktoś może jakiś pomysł? No nie wiem.. może są jakieś firmy kateringowe, które mają w ofercie posiłki odchudzające? Naprawdę nie mam już pomysłu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veartas

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim mniej jeść i więcej się ruszać. To najlepsza metoda.
Powrót do góry
Kirgiova

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo iść do dietetyka po jakąś dietę
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Multi-Tematyczne Strona Główna -> Żywność i napoje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: